Sertleşme Sorunu Yaşayanlara Öneriler

Sertleşme problemi nasıl giderilir, erkeklerde sertleşme bozukluğu ve çözümleri, erkeklerde sertleşmeme sorunu çözümü, erkeklerde sertleşme sorunu, erkeklerde sertleşmeme sorunu nasıl giderilir, erkeklerde sertleşme sorunu tedavisi hakkında merak edilenler sizlerle. Hem psikolojik hem de organik sebeplerden husule gelen, cinsel ilişki esnasında penisin yeterli sertliğe ulaşamaması ya da oluşan sertliğin devam ettirilememesi durumuna sertleşme problemi denilmektedir.

sertleşme-sorunu

Sertleşme problemi yaşayan erkeklerin hemen hemen hepsi kendilerine olan güvenlerini kaybetmektedir. Bu durum sonucunda aile içi ilişkiler bozulabiliyor, iş hayatında başarısızlık elde edilebiliyor ya da hayattan zevk almama gibi pek çok rahatsızlık gelişebiliyor. Sertleşme problemine çözüm arayanlardansanız, hem alternatif tıbbın hem de modern tıbbın sizin için bir çözümü var.

Modern tıbbın sertleşme problemi tedavisinden bahsedelim öncelikle. Şok dalga tedavisi ile sertleşme problemi tedavi edilebilmektedir. Penise düşük yoğunlukla uygulanan şok dalga tedavisi daha önce iskemik kalp hastalığında kullanılan bir yöntemdi. Ancak sertleşme sorununa da 2 yıldır çözüm oluyor. Anesteziye gerek kalmadan, hastanede yatmayı gerektirmeden, uygulama zorluğu bulunmayan, kalp hastalarında tehlikeye yol açmayan ir uygulamadır.

Alternatif tıbbın sertleşme sorununa çözüm olacak kürün tarifi ise şöyledir:
Malzemeler

200 gram kereviz

  • 15 dal maydanoz
  • 2,5 su bardağı klorsuz su

Hazırlanışı ve kullanılışı

Kereviz yumrusunu kaynayan suyun içine atın ve tencerenin ağzını kapatın. 5 dakika kaynatıldıktan sonra maydanozları ilave edin e karıştırın. Tencerenin ağzını tekrar kapatıp 3 dakika da kısık ateşte kaynatın. Daha sonra süzün ve kahvaltıdan bir saat sonra, öğle yemeğinde de yarım saat önce birer su bardağı için. Günde toplam iki bardak içilecek. Biri sabah kahvaltı sonrası, diğeri de öğle yemeği öncesi. Sabahları eğer karışımı içme şansınız olmuyorsa akşam yemeğinden bir saat önce ve yatmadan önce içilebilir. 25 gün boyunca devam edin ve kürü her gün taze olarak hazırlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir